|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Люстра хромована з білою фурнітурою на 8 прозорих плафонів Ø 85 см 51797/8 CH+WT+CL V6054
Артикул
V6054
Немає в наявності
3 895 грн
Повідомити, коли з'явиться
Увійдіть на сайт щоб
додати товар до списку очікувань
додати товар до списку очікувань
Консультація
Характеристики
| Кількість ламп | 8 |
|---|---|
|
Цоколь
|
E27 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Хром |
| Колір плафона | Прозорий |
|
Ширина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
85 |
|
Довжина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
85 |
|
Висота
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
25 |
| Розмір плафона | 12 см |
| Розмір стельової основи | 15х3 см |
| Розмір монтажної планки | 15 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Колір фурнітури | Білий |
| Форма | Коло |
| Тип приміщення | у вітальню |
Опис
Сучасна модель стельової люстри у хромованому металевому корпусі із білою фурнітурою представлена у 3-х варіантах плафонів (прозорі, білі або графітові) та у 3-х комплектаціях: на 4 плафони: діаметр люстри - 60 см, висота (відступ від стелі) - 25 см на 6 плафонів: діаметр люстри - 70 см, висота (відступ від стелі) - 25 см на 8 плафонів: діаметр люстри - 85 см, висота (відступ від стелі) - 25 см Люстри оснащені цоколем E27, що дозволяє використовувати лампи різної потужності та типу. Металевий корпус із чіткими геометричними лініями додає люстрі елегантності, а її продумана конструкція забезпечує рівномірне освітлення. Вона стане ідеальним акцентом для освітлення обідньої зони, кухні, робочого кабінету чи вітальні, надаючи приміщенню затишку та сучасного характеру.

Кур'єром по Києву