|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Люстра Klaus D80 100W V5444
Артикул
V5444
В наявності
14 532 грн
Консультація
Характеристики
|
Цоколь
|
LED |
|---|---|
| Потужність, Вт | 100 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Чорний |
|
Ширина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
80 см |
|
Довжина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
80 см |
| Максимальна висота | 170 см |
| Мінімальна висота | 25 см |
| Діаметр кільця | 80+60 см |
| Розмір стельової основи | 18х4 см |
| Розмір монтажної планки | 15 см |
| Тип кріплення | Хрестовина |
| Матеріал розсіювача | неон |
Опис
Серія підвісних кільцевих люстр із обплетеним неоном поєднує стильний сучасний дизайн та функціональність. Ці люстри виконані з металевим корпусом чорного кольору, який гармонійно поєднується з витонченим неоновим обплетенням. Моделі доступні у декількох варіантах: люстри з одним кільцем діаметром 60 см (потужність 43 Вт) та 80 см (потужність 57 Вт) двоярусна модель із кільцями діаметром 80 см і 60 см (загальна потужність 100 Вт) Завдяки вбудованим світлодіодам із нейтральною температурою світла ці люстри створюють комфортне й рівномірне освітлення, яке підходить для будь-якого простору. Висота люстр легко регулюється, що дозволяє адаптувати їх до різних приміщень і висот стель. Ця серія стане ідеальним вибором для сучасних інтер'єрів, додаючи їм стильності, яскравості та витонченості.

Кур'єром по Києву