|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Люстра Kolox D77 H30 13xE14 V5443
Артикул
V5443
В наявності
14 900 грн
Консультація
Характеристики
| Кількість ламп | 13 |
|---|---|
|
Цоколь
|
E14 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Золотий |
|
Ширина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
77 см |
|
Довжина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
77 см |
|
Висота
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
30 см |
| Максимальна висота | 100 см |
| Мінімальна висота | 45 см |
| Розмір стельової основи | 15х4 см |
| Розмір монтажної планки | 15 см |
| Тип кріплення | Хрестовина |
| Колір кришталю | Прозорий |
Опис
Представляємо нову модель вишуканої підвісної люстри, яка привнесе розкіш і блиск у ваш інтер'єр. Виготовлена у стильному золотистому металевому корпусі, ця люстра доповнена прозорими кришталевими скляними трубками, що додають приміщенню нотки елегантності та вишуканості. Модель представлена у двох розмірах: діаметром 60 см з 10 лампами та 77 см з 13 лампами, що дозволяє підібрати оптимальний варіант для будь-якого простору. Дизайн люстри складається з декількох шарів скляних трубок висотою 30 см, які прикріплені до металевої основи у вигляді зірки, створюючи ефект багатошарового освітлення та глибини. Завдяки прозорим скляним елементам, світло чудово розсіюється, відбиваючись у кожній трубці, що додає приміщенню особливого сяйва і чарівних відблисків. Ця люстра стане чудовим вибором для вітальні, їдальні або спальні, виступаючи ефектним акцентом і підкреслюючи стиль як класичного, так і сучасного інтер'єру. Пакування люстр у двох коробках: діаметр 60 см - коробка 1 : 36х26х16 см (7,5 кг) та коробка 2: 60х60х25 см (4,4 кг) діаметр 77 см - коробка 1 : 36х25х25 см (13,6 кг) та коробка 2: 82х82х22 см (7,4 кг)

Кур'єром по Києву