|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Люстра Konfor D55 H25 12xE14 V5468
Артикул
V5468
В наявності
9 559 грн
Консультація
Характеристики
| Залишилось, шт | 3 |
|---|---|
| Кількість ламп | 12 |
|
Цоколь
|
E14 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Золотий |
|
Ширина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
55 см |
|
Довжина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
55 см |
|
Висота
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
25 см |
| Максимальна висота | 70 см |
| Мінімальна висота | 40 см |
| Розмір стельової основи | 13х3 см |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Колір кришталю | Прозорий |
Опис
Представляємо нову вишукану кришталеву люстру, яка додасть вашому інтер'єру розкіш і неповторний блиск. Ця модель виконана у стильному золотистому металевому корпусі та прикрашена прозорими кришталевими підвісками, що привносять нотки елегантності та витонченості в кожен куточок простору. Модель представлена у 2-х розмірах: діаметром 55 см та 75 см (на 12/18 ламп, цоколь Е14). Завдяки двом варіантам розміру можна підібрати модель, яка найкраще пасуватиме саме вашому інтер'єру, будь то затишна вітальня, елегантна спальня чи стильна їдальня. Дизайн люстри складається із металевої основи від якої "не наче сонячні промені" відходять металеві стрижні із підвісками кришталевого декоративного каміння висотою 25 см. Багатошарова конструкція створює гру світла й тіней, наповнюючи приміщення приємним сяйвом і глибиною. Окремої уваги заслуговують акцентні деталі - темне каміння на закінченні підвісок, що додає особливого шарму та індивідуальності цій моделі. Ця люстра стане вишуканим акцентом у класичних та сучасних інтер'єрах, додаючи їм тепла та аристократичного блиску.









Кур'єром по Києву