|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Люстра Kool D50 5xE14 V5338
Артикул
V5338
В наявності
12 695 грн
Консультація
Характеристики
| Кількість ламп | 5 |
|---|---|
|
Цоколь
|
E14 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Латунь |
|
Ширина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
50 см |
|
Довжина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
50 см |
| Максимальна висота | 115 см |
| Мінімальна висота | 60 см |
| Розмір стельової основи | 10х3 см |
| Розмір монтажної планки | 9 см |
| Тип кріплення | Хрестовина |
Опис
Сучасна модель підвісної люстри, виконана з металу в золотистому кольорі, створює атмосферу розкоші та стилю у вашому інтер'єрі. Конструкція люстри складається з витончених дугоподібних елементів, що формують об'ємний купол навколо основи з лампами (цоколь Е14). Оригінальні золоті пелюстки розташовані по колу, створюючи ефект гри світла і тіні, яка наповнює кімнату теплим і м'яким сяйвом. Модель представлена у 2-х розмірах: діаметром 50 см (на 5 ламп) та 60 см (на 6 ламп). Завдяки двом варіантам розміру можна підібрати модель, яка найкраще пасуватиме саме вашому інтер'єру. Люстра стане ідеальним вибором для елегантного оформлення вітальні, їдальні або спальні.

Кур'єром по Києву