|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Люстра Aqua D60 E14 V4422
Артикул
V4422
Немає в наявності
18 705 грн
Повідомити, коли з'явиться
Увійдіть на сайт щоб
додати товар до списку очікувань
додати товар до списку очікувань
Консультація
Характеристики
|
Цоколь
|
E14 |
|---|---|
| Матеріал корпусу | Кришталь |
| Колір корпусу | Золотий |
|
Ширина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
60 см |
|
Довжина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
60 см |
|
Висота
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
20 см |
| Діаметр | 60см |
| Максимальна висота | 135 см |
| Мінімальна висота | 25 см |
| Розмір монтажної планки | 12 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Тип | А |
| Тип приміщення | у вітальню |
Опис
Унікальна підвісна люстра, яка заворожує та ніколи не залишиться без уваги Кришталеві камінці створюють дивовижний та неповторний відблиск Є можливість регулювання довжини за допомогою металевих тросів та кабелю Світильник доступний в двох діаметрах у формі кільця, та у видовженій формі

Кур'єром по Києву