|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Люстра Arco D25 L80 3CCT V2844
Артикул
V2844
Немає в наявності
9 395 грн
Повідомити, коли з'явиться
Увійдіть на сайт щоб
додати товар до списку очікувань
додати товар до списку очікувань
Консультація
Характеристики
| Потужність, Вт | 22 |
|---|---|
|
Світлова температура
|
3000–4500–6000К |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Чорний |
|
Ширина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
25 см |
|
Довжина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
80 см |
|
Висота
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
30 см |
| Максимальна висота | 170 см |
| Мінімальна висота | 40 см |
| Розмір монтажної планки | 15 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Наявність пульта д/у | Немає |
| Тип | А |
| Вага (кг) | 9 |
| Розмір упаковки | 85х40х16 см |
| Тип приміщення | у вітальню |
Опис
Видовжена підвісна люстра в чорному корпусі із скляними прозорими трубочками у двох розмірах: 80х30 см та 100х30 см. Серія неймовірно стильних люстр у чорному металевому корпусі із скляними прозорими трубочками представлена у розмірах: круглий корпус: 50, 60, 80 та 100 см видовжений корпус: 80 та 100 см бра: 22х55 см та 27х75 см

Кур'єром по Києву