|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Люстра Aristo D50 4xE14 V2827
Артикул
V2827
В наявності
11 428 грн
Консультація
Характеристики
| Кількість ламп | 4 |
|---|---|
|
Цоколь
|
E14 |
| Колір корпусу | Золотий |
|
Ширина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
50 см |
|
Довжина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
50 см |
| Діаметр | 50см |
| Мінімальна висота | 40 см |
| Розмір монтажної планки | 16 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Колір кришталю | Прозорий |
| Тип | А |
| Вага (кг) | 3 |
| Розмір упаковки | 74х74х18 см |

Кур'єром по Києву