|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Люстра Aristo D55 6xE14 V2830
Артикул
V2830
В наявності
10 988 грн
Консультація
Характеристики
| Кількість ламп | 6 |
|---|---|
|
Цоколь
|
E14 |
| Колір корпусу | Золотий |
|
Ширина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
55 см |
|
Довжина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
55 см |
| Діаметр | 50см |
| Максимальна висота | 100 см |
| Мінімальна висота | 40 см |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Тип кріплення | Хрестовина |
| Колір кришталю | Прозорий |
| Тип | А |
| Вага (кг) | 6 |
| Розмір упаковки | 64х64х18 см |

Кур'єром по Києву