|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Люстра Aristo D70 6xE14 V2832
Артикул
V2832
Немає в наявності
19 788 грн
Повідомити, коли з'явиться
Увійдіть на сайт щоб
додати товар до списку очікувань
додати товар до списку очікувань
Консультація
Характеристики
| Кількість ламп | 6 |
|---|---|
|
Цоколь
|
E14 |
| Колір корпусу | Золотий |
|
Ширина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
70 см |
|
Довжина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
70 см |
| Діаметр | 70см |
| Максимальна висота | 100 см |
| Мінімальна висота | 40 см |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Тип кріплення | Хрестовина |
| Колір кришталю | Прозорий |
| Тип | C |
| Вага (кг) | 6 |
| Розмір упаковки | 64х64х18 см |

Кур'єром по Києву