|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Люстра Aristo D80 4xE14 V603
Артикул
V603
Немає в наявності
21 135 грн
Повідомити, коли з'явиться
Увійдіть на сайт щоб
додати товар до списку очікувань
додати товар до списку очікувань
Консультація
Характеристики
| Кількість ламп | 4 |
|---|---|
|
Цоколь
|
E14 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Золотий |
|
Ширина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
80 см |
|
Довжина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
80 см |
| Діаметр | 80см |
| Максимальна висота | 100 см |
| Мінімальна висота | 35 см |
| Розмір стельової основи | 12х4 см |
| Розмір монтажної планки | 12 см |
| Тип кріплення | Хрестовина |
| Колір кришталю | Прозорий |
| Тип | C |
Опис
Підвісна люстра - втілення елегантності та сучасного стилю. Золотий каркас відмінно поєднується з закрученими скляними трубками, створюючи чарівне світло та привабливий дизайн. Це ідеальний акцент для впорядкованого та стильного простору. Ця модель люстри є у трьох розмірах, діаметром: 50, 60 та 80 см.

Кур'єром по Києву