|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Люстра Bris D60 31W 3CCT V2525
Артикул
V2525
Немає в наявності
12 225 грн
Повідомити, коли з'явиться
Увійдіть на сайт щоб
додати товар до списку очікувань
додати товар до списку очікувань
Консультація
Характеристики
| Потужність, Вт | 31 |
|---|---|
|
Світлова температура
|
3000–4500–6000К |
| Колір корпусу | Латунь |
|
Ширина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
60 см |
|
Довжина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
60 см |
| Діаметр | 60см |
| Максимальна висота | 200 см |
| Мінімальна висота | 40 см |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Тип кріплення | Стельова основа |
| Тип | А |
| Вага (кг) | 5.5 |
| Розмір упаковки | 69х69х23 см |
| Тип приміщення | у вітальню |

Кур'єром по Києву