|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Люстра Canak D45 28W 3CCT V2351
Артикул
V2351
В наявності
8 895 грн
Консультація
Характеристики
|
Цоколь
|
LED |
|---|---|
| Потужність, Вт | 28 |
|
Світлова температура
|
3000–4500–6000К |
| Колір корпусу | Хром |
| Колір плафона | Янтарний |
|
Ширина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
45 см |
|
Довжина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
45 см |
| Максимальна висота | 125 см |
| Мінімальна висота | 35 см |
| Розмір монтажної планки | 13 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Наявність пульта д/у | Немає |


Кур'єром по Києву