|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Люстра Controlador L100 3CCT V1138
Артикул
V1138
В наявності
11 885 грн
Консультація
Характеристики
| Потужність, Вт | 22 |
|---|---|
|
Світлова температура
|
3000–4500–6000К |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Латунь |
|
Ширина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
25 см |
|
Довжина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
100 см |
|
Висота
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
30 см |
| Максимальна висота | 170 см |
| Мінімальна висота | 40 см |
| Розмір монтажної планки | 15 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Наявність пульта д/у | Немає |
| Тип | B |
| Розмір упаковки | 103х40х16 см |
| Тип приміщення | у вітальню |
Опис
Неймовірно стильна серія дизайнерських світильників в металевому корпусі кольору латунь із скляними прозорими трубочками В серії є також бра

Кур'єром по Києву