|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Люстра кришталева Controlador V5881 38W 3CCT D100 H45
Артикул
V5881
В наявності
17 015 грн
Консультація
Характеристики
| Потужність, Вт | 38 |
|---|---|
|
Світлова температура
|
3000–4500–6000К |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Латунь |
|
Ширина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
100 |
|
Довжина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
100 |
|
Висота
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
45 |
| Максимальна висота | 170 см |
| Мінімальна висота | 65 см |
| Діаметр кільця | 100 см |
| Розмір стельової основи | 15х4 см |
| Розмір монтажної планки | 11х11 см |
| Тип кріплення | Хрестовина |
| Наявність пульта д/у | Немає |
| Тип приміщення | у вітальню |
Опис
Розкішна серія люстр в латунному корпусі зі скляними прозорими трубочками представлена у 4-х діаметрах: 50, 60, 80 та 100 см. Люстри оснащені вбудованими світлодіодами, які підтримують три режими освітлення: тепле, нейтральне та холодне світло. Це дозволяє легко адаптувати освітлення до ваших потреб та настрою. Також є можливість під'єднати цю модель люстри на 2 вимикачі. Завдяки можливості регулювання висоти до 170 см модель легко адаптується до різних приміщень та висоти стелі, створюючи стильний та функціональний акцент у вашому просторі. Ця люстра має два варіанти збирання скляних трубочок, що змінює її вигляд. Плавний каскад - рівномірне розташування трубочок додає строгості та мінімалістичної елегантності. Динамічне розміщення - трубочки хаотично згруповані на різних рівнях, що створює більш живий та експресивний вигляд. Серія неймовірно стильних люстр у латунному металевому корпусі зі скляними прозорими трубочками представлена у таких варіантах: круглий кільцевий корпус: 50, 60, 80 та 100 см видовжений овальний корпус: 80 та 100 см бра (стінові світильники)

Кур'єром по Києву