|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Люстра Dos D60 8xE14 V855
Артикул
V855
Немає в наявності
15 152 грн
Повідомити, коли з'явиться
Увійдіть на сайт щоб
додати товар до списку очікувань
додати товар до списку очікувань
Консультація
Характеристики
| Кількість ламп | 8 |
|---|---|
|
Цоколь
|
E14 |
| Колір корпусу | Золотий |
|
Ширина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
60 см |
|
Довжина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
60 см |
| Діаметр | 60см |
| Максимальна висота | 135 см |
| Мінімальна висота | 20 см |
| Розмір монтажної планки | 12 см |
| Тип кріплення | Хрестовина |
| Колір кришталю | Прозорий |
| Тип | А |
| Вага (кг) | 6.8 |
| Розмір упаковки | 84х84х18 см |
| Тип приміщення | у вітальню |
Опис
Модель доступна у трьох розмірах: 60 см, 80 см та видовжена 100 см

Кур'єром по Києву