|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Люстра кришталева Lens V5861 13xE14 D80
Артикул
V5861
В наявності
33 305 грн
Консультація
Характеристики
| Кількість ламп | 13 |
|---|---|
|
Цоколь
|
E14 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Латунь |
|
Ширина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
80 |
|
Довжина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
80 |
| Максимальна висота | 125 см |
| Мінімальна висота | 70 см |
| Розмір стельової основи | 12х3 см |
| Розмір монтажної планки | 11 см |
| Тип кріплення | Хрестовина |
| Колір кришталю | Білий матовий |
| Тип приміщення | у вітальню |
Опис
Елегантна люстра в стилі сучасної класики стане розкішним акцентом будь-якого інтер'єру. Її вишуканий металевий корпус у відтінку латуні гармонійно поєднується з каскадним дизайном підвісів із матового скла, які створюють м'яку гру світла. Конструкція складається з кількох ярусів скляних пластин довжиною 15 та 25 см, що надає люстрі об'ємності та глибини. Такий дизайн забезпечує рівномірне освітлення та створює атмосферу елегантної розкоші. Ця модель представлена у двох розмірах: ; 60 см - цоколь Е14 на 8 ламп ; 80 см - цоколь Е14 на 13 ламп Висота регулюється до 125 см, що дозволяє адаптувати люстру під будь-які стельові рішення. Ідеально підійде для просторих віталень, обідніх зон, холів, ресторанів і готелів, додаючи їм величності, м'якості освітлення та витонченого стилю.

Кур'єром по Києву