|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Люстра Mouse D80 9L 3CCT V4331
Артикул
V4331
В наявності
8 123 грн
Консультація
Характеристики
| Залишилось, шт | 2 |
|---|---|
| Кількість ламп | 9 |
|
Цоколь
|
LED |
| Потужність, Вт | 74 |
|
Світлова температура
|
3000–4500–6000К |
| Колір корпусу | Латунь |
| Колір плафона | Прозорий |
|
Ширина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
80 см |
|
Довжина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
80 см |
| Максимальна висота | 90 см |
| Мінімальна висота | 20 см |
| Розмір монтажної планки | 12 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
Опис
Люстра для справжніх поціновувачів краси Корпус золотого кольору (латунь) на 9 прозорих фактурних плафонів Є можливість регулювання довжини за допомогою металевих тросів та кабелю










Кур'єром по Києву