|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Характеристики
| Кількість ламп | 8 |
|---|---|
|
Цоколь
|
E14 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Латунь |
|
Висота
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
66 см |
| Діаметр | 60см |
| Розмір стельової основи | 12х2 см |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Тип кріплення | Хрестовина |
| Колір кришталю | Прозорий |
| Тип | А |
| Тип приміщення | у вітальню |
Опис
Дизайн люстр підкреслює мінімалістичну хвилясту форму, яка виглядає мрійливо та романтично. У люстрі використовуються підвішені прозорі скляні трубки та повністю металева основа кольору латунь. Особливістю даної моделі також є регулюючий патрон з цоколем Е14. Нова серія люстр представлена у двох розмірах корпусу (діаметром 60 та 80 см).

Кур'єром по Києву