|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Люстра Rublev D55 12xG9 V3947
Артикул
V3947
В наявності
6 695 грн
Консультація
Характеристики
| Кількість ламп | 12 |
|---|---|
|
Цоколь
|
G9 |
| Колір корпусу | Хром |
| Діаметр | 55 см |
| Максимальна висота | 120 см |
| Мінімальна висота | 60 см |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Колір кришталю | Прозорий |
| Тип | B |
| Вага (кг) | 3 |
| Розмір упаковки | 26х26х26 см |
| Форма | Куля |
| Тип приміщення | у вітальню |
Опис
Пухнастий підвісний світильник-кулька у вигляді кульбаби в корпусі метал кольору хром Підвісна модель доступна в двох розмірах : 40 см на 8 ламп 55 см на 12 ламп

Кур'єром по Києву