|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Люстра Torony D80 6xE14 V3583
Артикул
V3583
Немає в наявності
14 062 грн
Повідомити, коли з'явиться
Увійдіть на сайт щоб
додати товар до списку очікувань
додати товар до списку очікувань
Консультація
Характеристики
| Кількість ламп | 6 |
|---|---|
|
Цоколь
|
E14 |
| Колір корпусу | Бронзовий |
|
Ширина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
80 см |
|
Довжина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
80 см |
| Діаметр | 80см |
| Максимальна висота | 145 см |
| Мінімальна висота | 73 см |
| Розмір монтажної планки | 8 см |
| Тип кріплення | Стельова основа |
| Тип | B |
| Вага (кг) | 3 |
| Розмір упаковки | 64х64х12 см |
Опис
Модель доступна у трьох розмірах: 60 см, 80 см та 100 см

Кур'єром по Києву