|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Характеристики
| Залишилось, шт | 1 |
|---|---|
| Кількість ламп | 4 |
|
Цоколь
|
G9 |
| Колір корпусу | Чорний |
|
Ширина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
60 см |
|
Довжина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
60 см |
|
Висота
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
11 см |
| Діаметр | 60см |
| Максимальна висота | 120 см |
| Мінімальна висота | 15 см |
| Розмір монтажної планки | 13 см |
| Тип кріплення | Хрестовина |
| Тип | А |
| Вага (кг) | 6 |
| Розмір упаковки | 45х45х18 см |
| Тип приміщення | у вітальню |
Опис
Дизайнерська ЛЕД люстра з фактурним склом з фурнітурою хром Модель доступна у двох кольорах каркасу: золото або хром А також у двох розмірах: 60 см та 80 см








Кур'єром по Києву