|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Люстра Vulcan D85 H25 50W 4000К V4283
Артикул
V4283
В наявності
15 872 грн
Консультація
Характеристики
| Потужність, Вт | 50 |
|---|---|
|
Світлова температура
|
4000К |
| Колір корпусу | Хром |
|
Ширина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
85 см |
|
Довжина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
85 см |
|
Висота
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
25 см |
| Максимальна висота | 130 см |
| Мінімальна висота | 30 см |
| Розмір монтажної планки | 15 см |
| Тип кріплення | Хрестовина |
| Тип | B |
| Вага (кг) | 5 |
| Розмір упаковки | 55х55х30 см |
Опис
Світлодіодна люстра з метеликами у хромованому корпусі у двох розмірах

Кур'єром по Києву