|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Характеристики
| Кількість ламп | 3 |
|---|---|
|
Цоколь
|
E27 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір плафона | Янтарний |
|
Ширина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
40 см |
|
Довжина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
40 см |
|
Висота
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
20 см |
| Максимальна висота | 110 см |
| Мінімальна висота | 30 см |
| Розмір плафона | 15 см |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |

Кур'єром по Києву