|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Люстра Blues D22 L82 4xE27 V2608
Артикул
V2608
В наявності
2 606 грн
Консультація
Характеристики
| Залишилось, шт | 3 |
|---|---|
| Кількість ламп | 4 |
|
Цоколь
|
E27 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір плафона | Графіт |
|
Ширина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
22 см |
|
Довжина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
82 см |
| Максимальна висота | 105 см |
| Мінімальна висота | 30 см |
| Розмір плафона | 15х12 см |
| Розмір монтажної планки | 24 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Тип приміщення | в коридор, передпокій |






Кур'єром по Києву