|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Характеристики
| Кількість ламп | 6 |
|---|---|
|
Цоколь
|
G9 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір плафона | Янтарний |
|
Ширина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
60 см |
|
Довжина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
60 см |
| Максимальна висота | 150 см |
| Мінімальна висота | 35 см |
| Розмір монтажної планки | 13 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Вага (кг) | 6.3 |
| Розмір упаковки | 67х67х24 см |
Опис
Розкішний світильник в чорному кольорі корпусу метал з видовженими янтарними пластинами Світильник доступний у формі кільця на 6 ламп

Кур'єром по Києву