|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Люстра Loft на 6 ламп в чорному корпусі 12176/6 V2799
Артикул
V2799
В наявності
2 624 грн
Консультація
Характеристики
| Кількість ламп | 6 |
|---|---|
|
Цоколь
|
E27 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір плафона | Янтарний |
|
Ширина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
50 см |
|
Довжина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
50 см |
|
Висота
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
22 см |
| Максимальна висота | 85 см |
| Мінімальна висота | 38 см |
| Розмір монтажної планки | 16 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Тип | А |
Опис
Якщо ти надаєш перевагу легкості в інтерʼєрі, то світлі, пастельні або білі відтінки - допоможуть створити візуально додатковий простір Обʼємний світильник на 6 плафонів, завдяки своєму білому корпусу, тільки додасть атмосферності та ексклюзивності світлому інтерʼєру Або стане контрастною родзинкою в кімнатах з дизайном в благородних, темних відтінках

Кур'єром по Києву