|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Люстра Лофт у білому корпусі форми куба 11895/4 WT V1972
Артикул
V1972
В наявності
2 345 грн
2 930 грн
Консультація
Характеристики
| Залишилось, шт | 6 |
|---|---|
| Кількість ламп | 4 |
|
Цоколь
|
E27 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Білий |
| Колір плафона | Янтарний |
|
Ширина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
32 см |
|
Довжина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
40 см |
| Максимальна висота | 97 см |
| Мінімальна висота | 43 см |
| Розмір плафона | 13х10 см |
| Розмір стельової основи | 15х2 см |
| Розмір монтажної планки | 13 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Розмір упаковки | 41х33х45 см |
Опис
Люстра для інтер’єрів в сучасному стилі Loft. Корпус розміром 40х32 см. Плафони 4 шт - янтарне скло, розміром 13х10 см. Висота люстри регулюється.






Кур'єром по Києву