|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Люстра Лофт у білому корпусі форми плетена куля 160/3 WT AM/GR V1052
Артикул
V1052
В наявності
2 174 грн
2 716 грн
Консультація
Характеристики
| Залишилось, шт | 6 |
|---|---|
| Кількість ламп | 3 |
|
Цоколь
|
E27 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Білий |
| Колір плафона | Графітовий |
|
Ширина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
45 см |
|
Висота
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
50 см |
| Максимальна висота | 100 см |
| Мінімальна висота | 50 см |
| Розмір плафона | 13х10 см |
| Розмір стельової основи | 15х3 см |
| Розмір монтажної планки | 13 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Тип | B |
| Розмір упаковки | 41х41х43 см |
Опис
Люстра для інтер’єрів в сучасному стилі Loft. Корпус розміром 45х45 см. Плафони 3 шт - янтарне або графітове скло, розміром 13х10 см. Висота люстри регулюється.





Кур'єром по Києву