|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Люстра Лофт у білому з позолотою корпусі форми плетена сфера 12575/4 V1053
Артикул
V1053
В наявності
2 145 грн
Консультація
Характеристики
| Кількість ламп | 4 |
|---|---|
|
Цоколь
|
E27 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Білий з позолотою |
| Колір плафона | Янтарний |
|
Ширина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
45 см |
|
Висота
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
55 см |
| Максимальна висота | 115 см |
| Мінімальна висота | 55 см |
| Розмір плафона | 15х10 см |
| Розмір стельової основи | 12х2 см |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Розмір упаковки | 47х44х44 см |
Опис
Люстра для інтер’єрів в сучасному стилі Loft. Корпус розміром 45х45 см. Плафони 4 шт - янтарне скло, розміром 15х10 см. Висота люстри регулюється.

Кур'єром по Києву