|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Люстра Loft у чорно-білому каркасі 048/4 V2451
Артикул
V2451
В наявності
2 205 грн
Консультація
Характеристики
| Кількість ламп | 4 |
|---|---|
|
Цоколь
|
E27 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Чорно-білий |
| Колір плафона | Янтарний |
|
Ширина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
50 см |
|
Довжина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
50 см |
|
Висота
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
40 см |
| Максимальна висота | 100 см |
| Мінімальна висота | 45 см |
| Розмір плафона | 13х10 см |
| Розмір монтажної планки | 13 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |

Кур'єром по Києву