|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Люстра Лофт у чорному корпусі форми прямий багатогранник 0091/4 AM/GR V1974
Артикул
V1974
В наявності
2 295 грн
2 868 грн
Консультація
Характеристики
| Залишилось, шт | 3 |
|---|---|
| Кількість ламп | 4 |
|
Цоколь
|
E27 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір плафона | Графітовий |
|
Ширина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
40 см |
|
Довжина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
40 см |
| Максимальна висота | 100 см |
| Мінімальна висота | 45 см |
| Розмір плафона | 13х10 см |
| Розмір стельової основи | 15х4 см |
| Розмір монтажної планки | 12 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Тип | B |
| Розмір упаковки | 49х38х38 см |
Опис
Люстра для інтер’єрів в сучасному стилі Loft. Корпус розміром 40х40 см. Плафони 4 шт - янтарне або графітове скло, розміром 13х10 см. Висота люстри регулюється.





Кур'єром по Києву