|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Люстра Лофт у чорному корпусі плетений овал 3222/3 BK V1047
Артикул
V1047
В наявності
2 165 грн
2 705 грн
Консультація
Характеристики
| Залишилось, шт | 3 |
|---|---|
| Кількість ламп | 3 |
|
Цоколь
|
E27 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір плафона | Янтарний |
|
Ширина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
40 см |
| Максимальна висота | 110 см |
| Мінімальна висота | 25 см |
| Розмір плафона | 15х10 см |
| Розмір стельової основи | 12х2 см |
| Розмір монтажної планки | 12 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Тип | А |
| Розмір упаковки | 41х41х25 см |
Опис
Люстра для інтер’єрів в сучасному стилі Loft. Корпус розміром 40 см. Плафони 3 шт - янтарне або графітове скло, розміром 15х10 см. Висота люстри регулюється.





Кур'єром по Києву