|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Люстра Micron D100 85W 4000К V5375
Артикул
V5375
В наявності
10 365 грн
Консультація
Характеристики
|
Цоколь
|
LED |
|---|---|
| Потужність, Вт | 85 |
|
Світлова температура
|
4000К |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Латунь |
|
Ширина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
100 см |
|
Довжина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
100 см |
| Максимальна висота | 150 см |
| Мінімальна висота | 30 см |
| Діаметр кільця | 80 см |
| Розмір стельової основи | 15х4 см |
| Розмір монтажної планки | 12 см |
| Тип кріплення | Хрестовина |
| Тип приміщення | у вітальню |
Опис
Конструкція люстри складається з металевого кільця, яке обвиває світлодіодна кругла гнучка ЛЕД стрічка, що має нейтральне денне світло 4000К. Дана модель люстри представлена у 2-х діаметрах: 60 см кільце, загальний діаметр - 95 см, потужність - 66 Вт 80 см кільце загальний діаметр - 100 см, потужність - 85 Вт Є можливість регулювати загальну висоту люстри від 30 до 150 см. Серія люстр з неоновим обвитком представлена у 2-х кольорах корпусу (чорний та латунь) та 2-х варіантах корпусу: кругла кільцева підвісна люстра (діаметр кільця: 60 та 80 см) видовжена люстра (довжина 120 та 150 см) Ці люстри мають сучасний та креативний дизайн з плавними лініями, що нагадують абстрактні форми, ідеально підходять для інтер'єрів у стилі мінімалізм або модерн. Їх можна використовувати у вітальні, просторих кухнях або офісах, щоб додати простору елегантності та витонченого освітлення.


Кур'єром по Києву