|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Люстра-молекула в чорному кольорі корпусу з подвійними плафонами 5033 V1739
Артикул
V1739
Немає в наявності
3 244 грн
4 055 грн
Повідомити, коли з'явиться
Увійдіть на сайт щоб
додати товар до списку очікувань
додати товар до списку очікувань
Консультація
Характеристики
| Кількість ламп | 8 |
|---|---|
|
Цоколь
|
G9 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір плафона | Прозорий з янтарним |
| Максимальна висота | 55 см |
| Розмір плафона | 12 см |
| Розмір стельової основи | 15х2 см |
| Розмір монтажної планки | 12 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Тип | B |
Опис
Люстра-молекула в чорному кольорі корпусу з подвійними плафонами (янтарний+прозорий) Люстра представлена у декількох розмірах : на 6,8, 12 та 16 ламп











Кур'єром по Києву