|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Люстра на 10 подвійних плафонів із елементами чорної екошкіри S 865/10 BK V507
Артикул
V507
В наявності
9 425 грн
11 780 грн
Консультація
Характеристики
| Залишилось, шт | 2 |
|---|---|
|
Цоколь
|
E14 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Хром |
| Колір плафона | Прозорий з матовим |
|
Ширина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
85 см |
|
Довжина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
85 см |
| Максимальна висота | 80 см |
| Мінімальна висота | 40 см |
| Розмір плафона | 11х10 см |
| Розмір стельової основи | 6х12 см |
| Тип кріплення | Гачок |
| Колір фурнітури | Чорний |
Опис
Неймовірна плафонна люстра у металевому корпусі кольору хром із декором чорної екошкіри на ріжках з цоколем Е14 на 10 ламп. Плафони люстри мають подвійне скло, їх розмір - 11х10 см. Загальний діаметр люстри - 85 см. Кріпиться ця модель люстри на гачок і має регулювання висоти від 40 до 80 см.









Кур'єром по Києву