|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Люстра на 2 білих плафони у квіткових мотивах 91062/2 V4554
Артикул
V4554
Немає в наявності
794 грн
993 грн
Повідомити, коли з'явиться
Увійдіть на сайт щоб
додати товар до списку очікувань
додати товар до списку очікувань
Консультація
Характеристики
| Кількість ламп | 2 |
|---|---|
|
Цоколь
|
E27 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Сатин |
| Колір плафона | Білий |
|
Ширина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
50 см |
|
Довжина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
60 см |
|
Висота
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
15 см |
| Розмір плафона | 14х8 см |
| Розмір стельової основи | 14х2 см |
| Розмір монтажної планки | 11 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
Опис
Люстра в металевому корпусі кольору сатин на 2 білих плафони (розмір плафона - 14х8 см) . Довжина люстри - 60 см, ширина - 50 см, висота - 15 см. Представляємо серію невисоких плафонних люстр у квіткових мотивах, яка представлена у 4-х комплектаціях (2, 3,5 та 8 плафонів).





Кур'єром по Києву