|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Люстра на 3 плафони янтар або графіт 11870/3 BK V1985
Артикул
V1985
В наявності
2 372 грн
2 963 грн
Консультація
Характеристики
| Залишилось, шт | 12 |
|---|---|
| Кількість ламп | 3 |
|
Цоколь
|
E27 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір плафона | Графітовий |
|
Ширина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
50 см |
|
Довжина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
50 см |
|
Висота
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
25 см |
| Максимальна висота | 95 см |
| Мінімальна висота | 30 см |
| Розмір плафона | 15 см |
| Розмір монтажної планки | 11 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Тип | B |
| Розмір упаковки | 49х43х21 см |
Опис
Люстра на 3 плафони янтар або графіт





Кур'єром по Києву