|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Люстра на 3 подвійних плафони із елементами білої екошкіри S 865/3 WT V997
Артикул
V997
В наявності
4 315 грн
5 393 грн
Консультація
Характеристики
| Залишилось, шт | 2 |
|---|---|
| Кількість ламп | 3 |
|
Цоколь
|
E27 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Хром |
| Колір плафона | Прозорий з матовим |
|
Ширина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
40 см |
|
Довжина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
40 см |
| Максимальна висота | 85 см |
| Мінімальна висота | 55 см |
| Розмір плафона | 11х12 см |
| Розмір стельової основи | 12х6 см |
| Тип кріплення | Гачок |
Опис
Неймовірна плафонна люстра у металевому корпусі кольору хром із декором білої екошкіри на ріжках та прозорими кришталевими вст авками на корпусі. Плафони ідуть з цоколем Е27 (3 лампи). Плафони люстри мають подвійне скло, їх розмір - 12х11 см. Загальний діаметр люстри - 40 см. Кріпиться ця модель люстри на гачок і має регулювання висоти від 55 до 85 см.








Кур'єром по Києву