|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Люстра на 4 графітових плафони в білому корпусі 75х22 см 088N/4 WT+CH+GR V6167
Артикул
V6167
В наявності
1 535 грн
Консультація
Характеристики
| Кількість ламп | 4 |
|---|---|
|
Цоколь
|
E27 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Білий |
| Колір плафона | Графіт |
|
Ширина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
22 |
|
Довжина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
75 |
| Максимальна висота | 40 см |
| Мінімальна висота | 30 см |
| Розмір плафона | 13 см |
| Розмір монтажної планки | 11 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Форма | Прямокутник |
| Тип приміщення | в коридор, передпокій |
Опис
Сучасна стельова люстра в білому металевому корпусі з хромованими акцентами — це вдале поєднання функціональності та стилю. Модель представлена з трьома варіантами скляних плафонів (Ø 13 см): білий матовий, янтарний або графітовий, що дозволяє підібрати світильник під особливості інтер'єру. Доступні різні конфігурації даної серії люстр: на 4 плафони: довжина люстри – 75 см, ширина – 22 см на 6 плафонів: діаметр люстри – 60 см на 8 плафонів: діаметр люстри – 85 см а також варіант на 1 плафон: стельовий – 13×26 см, бра – 20×13 см Усі моделі оснащені цоколем E27, що дозволяє використовувати лампи з різною яскравістю та типом світла. Завдяки чітким геометричним формам корпусу та збалансованій конструкції, люстра створює рівномірне та приємне освітлення. Ідеально підійде для кухні, їдальні, вітальні чи робочого простору, додаючи приміщенню затишку та сучасної естетики.

Кур'єром по Києву