|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Люстра на 4 плафони в чорному корпусі 12036/4 V2785
Артикул
V2785
Немає в наявності
2 905 грн
Повідомити, коли з'явиться
Увійдіть на сайт щоб
додати товар до списку очікувань
додати товар до списку очікувань
Консультація
Характеристики
| Кількість ламп | 4 |
|---|---|
|
Цоколь
|
E27 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір плафона | Янтарний |
|
Ширина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
40 см |
|
Довжина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
40 см |
|
Висота
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
23 см |
| Максимальна висота | 100 см |
| Мінімальна висота | 30 см |
| Розмір монтажної планки | 15 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Тип | А |
Опис
Для прихильників стилю лофт пропонуємо світильник на 4 плафони, що має в своїй серії два види підвісних світильників

Кур'єром по Києву