|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Люстра на 5 кришталевих квіток-плафонів 86529/5 GD V989
Артикул
V989
В наявності
6 995 грн
8 743 грн
Консультація
Характеристики
| Залишилось, шт | 3 |
|---|---|
| Кількість ламп | 5 |
|
Цоколь
|
E14+LED |
| Потужність, Вт | 55 |
|
Світлова температура
|
3000К |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Золотий |
|
Ширина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
65 см |
|
Довжина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
65 см |
| Максимальна висота | 95 см |
| Мінімальна висота | 55 см |
| Розмір стельової основи | 6х10 см |
| Тип кріплення | Гачок |
| Наявність пульта д/у | є |
| Колір кришталю | Янтарний |
Опис
Неймовірна люстра із 5 вишуканими кришталевими плафонами у вигляді квітів у золотому корпусі. Люстра має 5 плафонів із цоколем Е14 та вбудовані світлодіоди - 3000К, потужність - 55 Вт. Є 3 режими: світлодіоди + лампочки, тільки лампочки, тільки світлодіоди. У комплекті є пульт. Неймовірна серія люстра із вишуканими кришталевими плафонами у вигляді квітів представлена у двох кольорах корпусу: хром (5 плафонів) та золото (5 та 8 плафонів). Також ця серія включає бра.











Кур'єром по Києву