|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Люстра на плафонах в корпусі хром 8140/2 CH V4693
Артикул
V4693
Немає в наявності
765 грн
Повідомити, коли з'явиться
Увійдіть на сайт щоб
додати товар до списку очікувань
додати товар до списку очікувань
Консультація
Характеристики
| Кількість ламп | 2 |
|---|---|
|
Цоколь
|
E27 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Хром |
| Колір плафона | Напівпрозорий з візерунком |
|
Ширина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
20 см |
|
Довжина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
45 см |
|
Висота
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
25 см |
| Розмір плафона | 12х10 см |
| Розмір монтажної планки | 14 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Колір кришталю | Янтарний |
| Тип | А |
| Вага (кг) | 7 |
| Розмір упаковки | 55х48х23 см |
| Тип приміщення | в коридор, передпокій |
Опис
Люстра стельова в корпусі хром з плафонами на 2, 3 або 5 ламп

Кур'єром по Києву