|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Люстра підвісна ЛЕД Duca D63 30W 3CCT V1604
Артикул
V1604
Немає в наявності
5 995 грн
Повідомити, коли з'явиться
Увійдіть на сайт щоб
додати товар до списку очікувань
додати товар до списку очікувань
Консультація
Характеристики
|
Цоколь
|
LED |
|---|---|
| Потужність, Вт | 30 |
|
Світлова температура
|
3000–4500–6000К |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Білий |
|
Ширина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
63 см |
|
Довжина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
63 см |
| Максимальна висота | 135 см |
| Мінімальна висота | 15 см |
| Розмір стельової основи | 15х3 см |
| Розмір монтажної планки | 13 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Наявність пульта д/у | Немає |
| Вага (кг) | 2.5 |
| Розмір упаковки | 61х61х14 см |
| Тип приміщення | в дитячу |
Опис
Підвісна ЛЕД люстра










Кур'єром по Києву