|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Люстра підвісна ЛЕД Globo 102W 3CCT V880
Артикул
V880
В наявності
10 925 грн
Консультація
Характеристики
| Залишилось, шт | 2 |
|---|---|
|
Цоколь
|
LED |
| Потужність, Вт | 102 |
|
Світлова температура
|
3000–4500–6000К |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Латунь |
| Максимальна висота | 170 см |
| Мінімальна висота | 11 см |
| Діаметр кільця | 60+80 см |
| Розмір стельової основи | 20х4 см |
| Розмір монтажної планки | 18 см |
| Тип кріплення | Хрестовина |
Опис
Сучасна підвісна ЛЕД люстра у металевому корпусі кольору латунь із двома світловими кільцями 60 та 80 см. Кільця регулюються та трасформуються завдяки тросам. Висота корпусу кільця - 7 см. Вбудовані світлодіоди на 3 колірних режими (тепле, нейтральне денне, холодне). Потужність 102 Вт (52 Вт тепле та холодне світло)








Кур'єром по Києву