|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Люстра підвісна ЛЕД Hemisferic V6145 50W 3CCT D60
Артикул
V6145
Немає в наявності
4 255 грн
Повідомити, коли з'явиться
Увійдіть на сайт щоб
додати товар до списку очікувань
додати товар до списку очікувань
Консультація
Характеристики
| Потужність, Вт | 50 |
|---|---|
|
Світлова температура
|
3000–4500–6000К |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Чорний |
|
Ширина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
60 |
|
Довжина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
60 |
| Максимальна висота | 150 см |
| Мінімальна висота | 11 см |
| Розмір стельової основи | 18х4 см |
| Розмір монтажної планки | 16 см |
| Тип кріплення | Хрестовина |
| Матеріал розсіювача | Акрил |
| Тип приміщення | у вітальню |
Опис
Сучасна кільцева люстра у чорному каркасі представлена у 4-х розмірах кілець: 50 см - потужність 42 Вт (21 Вт тепле та холодне) - стельова основа 18х4 см - кріплення хрестовина 16 см 60 см - потужність 50 Вт (25 Вт тепле та холодне) - стельова основа 18х4 см - кріплення хрестовина 16 см 80 см - потужність 60 Вт (30 Вт тепле та холодне) - стельова основа 20х4 см - кріплення хрестовина 18 см 80+60 см - потужність 60 Вт - стельова основа 20х4 см - кріплення хрестовина 18 см Люстра має три світлових режими, що вмикаються послідовно: теплий, нейтральний та холодний. Кільцеві підвісні люстри ідеально підходить для мінімалістичної вітальні, спальні в скандинавському стилі, сучасного офісу або ресторанів у стилі лофт, додаючи елегантності та функціональності.

Кур'єром по Києву