|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Люстра Saito D100 20W 4000К V5025
Артикул
V5025
Немає в наявності
6 635 грн
Повідомити, коли з'явиться
Увійдіть на сайт щоб
додати товар до списку очікувань
додати товар до списку очікувань
Консультація
Характеристики
| Потужність, Вт | 20 |
|---|---|
|
Світлова температура
|
4000К |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Чорний |
|
Ширина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
100 см |
|
Довжина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
100 см |
|
Висота
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
10 см |
| Відступ від стіни | 10 см |
| Розмір стельової основи | 13х9 см |
| Розмір монтажної планки | 13 см |
| Тип кріплення | Хрестовина |
| Колір фурнітури | латунь |
| Матеріал розсіювача | Акрил |
Опис
Пропонуємо Вашій увазі неймовірну серію стельових люстр, що вражають своїм унікальним дизайном. Їх відмінною рисою є чорна стельова основа, від якої, наче сонячні промені, відходять металеві трубки. На кінцях трубок розташовані матові акрилові розсіювачі довжиною 10 см з вбудованими світлодіодами, що створюють м'яке та розсіяне світло. Ці люстри є ідеальним рішенням для невисоких стель, оскільки їх висота всього лише 8 см і при цьому вони мають вражаючий вигляд. Серія представлена у двох варіантах: з діаметром 100 см на 28 світлодіодів (які мають розміщення у вигляді сонячного спалаху) та потужністю 20 Вт, а також з діаметром 116 см на 30 світлодіодів і потужністю 22 Вт. Незалежно від обраного розміру, люстри цієї серії створюють неповторну атмосферу в будь-якому приміщенні, додаючи йому стиль та елегантність. Їхній інноваційний дизайн та якісне освітлення роблять ці люстри ідеальним вибором для тих, хто цінує сучасні рішення в оформленні інтер'єру.










Кур'єром по Києву