|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Люстра Tense D120 32W 3500К V5127
Артикул
V5127
Немає в наявності
23 595 грн
Повідомити, коли з'явиться
Увійдіть на сайт щоб
додати товар до списку очікувань
додати товар до списку очікувань
Консультація
Характеристики
| Потужність, Вт | 32 |
|---|---|
|
Світлова температура
|
3500К |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір плафона | Білий |
|
Ширина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
120 см |
|
Довжина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
120 см |
| Максимальна висота | 185 см |
| Мінімальна висота | 30 см |
| Розмір стельової основи | 12х4 см |
| Розмір монтажної планки | 12 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Тип приміщення | у вітальню |
Опис
Люстра - підвісний світильник виглядає ніби м'яка хмарка. Справді сучасна конструкція, його м'який розсіювач представляє собою міцний і м'який матеріал, який на 100% підлягає переробці. Гнучкість цього паперового дифузора дозволяє його тонкій рамі підкреслювати хмароподібні якості підвісного світильника. Усі компоненти, оснащені тонким світлодіодним джерелом світла, поміщаються у тонку коробку для зручності транспортування.










Кур'єром по Києву