|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Люстра у білому корпусі з графітовим плафоном 24х24 см 12120/1 WT+GR V6044
Артикул
V6044
В наявності
1 535 грн
Консультація
Характеристики
|
Цоколь
|
E27 |
|---|---|
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Білий |
| Колір плафона | Графіт |
|
Ширина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
24 |
|
Висота
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
30 |
| Максимальна висота | 75 см |
| Мінімальна висота | 30 см |
| Розмір плафона | 18 см |
| Розмір стельової основи | 10х2 см |
| Розмір монтажної планки | 9 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
Опис
Серія стильних підвісних люстр у стилі Лофт стане чудовим доповненням для сучасних інтер’єрів. Оригінальний металевий каркас геометричної форми (24×24 см) гармонійно поєднується з внутрішнім скляним плафоном ( Ø 18 см), створюючи стильний контраст між металом та склом. Модель представлена у декількох варіантах: Колір корпусу: чорний або білий, що дозволяє підібрати ідеальний варіант під будь-який інтер’єр. Колір плафона: янтарний або графітовий, що додає особливого характеру та створює м’яке затишне освітлення. Висота люстри регулюється від 30 до 75 см, що дозволяє налаштовувати її під різні висоти приміщень. Завдяки цоколю E27 ви можете обрати лампу з потрібною потужністю та температурою світла. Ідеальне рішення для кафе, ресторанів, віталень, кухонь, коридорів та спалень у сучасному стилі. Актуальні кольори, унікальна геометрія створюють виразний акцент, додаючи простору стиль та атмосферу затишку.

Кур'єром по Києву