|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Люстра у скандинавському стилі з подвійними плафонами H 690/27 WT V4195
Артикул
V4195
Немає в наявності
6 235 грн
Повідомити, коли з'явиться
Увійдіть на сайт щоб
додати товар до списку очікувань
додати товар до списку очікувань
Консультація
Характеристики
| Кількість ламп | 27 |
|---|---|
|
Цоколь
|
G4 |
|
Світлова температура
|
4000К |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Білий |
|
Ширина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
80 см |
|
Довжина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
80 см |
|
Висота
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
65 см |
| Максимальна висота | 115 см |
| Мінімальна висота | 65 см |
| Розмір плафона | 8 см |
| Розмір монтажної планки | 12 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Вага (кг) | 6 |
| Розмір упаковки | 50х50х37 см |
Опис
Сучасна люстра у скандинавському стилі з подвійними плафонами у білому корпусі


Кур'єром по Києву